Haberler

 • 2018 Sertifika Programı

  Uluslararası Akredite Lisans Üstü Sertifika Programı Romanya'da Scio International firması ve Tıp ve Eczacılık Üniversitesi işbirliği ile hazırlanan, Nöroanatomi, Nöroelektrofizyoloji ve Biofeedback. SCIO cihazı – Biorezonansın temelleri başlıklı, biofeedback alanındaki tek uluslararası akredite lisans üstü sertifika programının 2018 yılı tarihleri aşağıdaki gibidir.

  Modul I: 20 - 22 Nisan 2018

  Modul II: 18 - 20 Mayıs 2018

  Modul III: 15 - 17 Haziran 2018

  Modul IV: 21 - 23 Eylül 2018

  Modul V: 16 - 18 Kasım 2018

  Konuşmacılar

  Kuantum biofeedback uygulamalarının geleceğini şekillendiren en etkili eğitmenlerden sağlığa yaklaşımlarını ve SCIO uygulamalarını öğrenme ve ilham alma fırsatını kaçırmayın!

  Oana Codruta Bacean Miloicov (Romanya) - Aile Hekimi, PhD adayı ve IMUNE uluslararası akredite biofeedback eğitmeni.

  Iosif Mezei (Romanya) - Biyorezonans, akupunktur, kayropraksi, fitoterapi, homeopati ve osteopati alanlarında geniş tecrübesi ile Biyoenerji Tıbbı alanında fikir lideri. 1997'den beri SCIO uygulayıcısı.

  Igor Cetojevic (Kıbrıs) - Tıp doktoru ve akupunktur uzmanı, Geleneksel Çin Tıbbında geniş deneyime sahip, önde gelen SCIO uygulayıcıları ve eğitmenlerinden biri

  Dr.Gökhan Şentürk (Türkiye) - Sağlık sektöründe, cerrahi hizmetler ve yoğun bakım ünitelerinde, tıbbi pazarlama ve eğitimde 25 yılı aşkın deneyime sahip bir tıp doktorudur.

  İrem Şentürk (Türkiye) - Tıbbi cihazlarda uzman bir elektronik mühendisi, SCIO uygulayıcısı ve eğitmeni

  Mona Staicu (İtalya) - Hukuk ve Bilimsel Naturopati bölümleri mezunu, Bitkisel terapiler ve naturopati, beslenme ve biofeedback danışmanı.

  Eğitim sırasında Türkçe tercüme sağlanmaktadır. Ulaşım ve konaklama için grup organizasyonu yapılmaktadır.

  « Tüm Haberler