Sertifika Eğitimi

SCIO International ile Victor Babeş Tıp ve Eczacılık Üniversitesi, Temeşvar, Romanya – işbirliği ile düzenlenen lisans üstü sertifika programı her yıl Mart, Mayıs, Haziran, Eylül ve Kasım aylarında olmak üzere 5 modül halinde düzenlenmektedir.  

Akredite uluslararası bir lisans üstü çalışma olarak dünyada ilk!

TANIM

Profesyonel yaklaşım ve mükemmel eğitim SCIO Kuantum Biofeedback alanında fark yaratıyor. SCIO International işbirliği ile eğitime yatırım, uluslararası iletişim ağında yeni işbirlikleri ve ortaklıklarla devam ediyor. Yıllık eğitim pogramı ile SCIO cihazı kullanımının kilit noktaları, derinlemesine bilgi, incelikli yorumlama ve terapi yöntemlerinin öğrenilmesi için büyük bir fırsat sunuyor. Programa katılanlar en iyi uygulamaları öğrenmek ve pratik uygulamasını çalışmak üzere dünyanın her yanından gelen katılımcılarla bir araya geliyor.

KURSUN AMACI

Kurs, katılımcıların bilgi ve yetkinlik kazanması, cihazla yapılan terapi performansının maksimuma ulaşması için tasarlanmıştır.

  • Alanda fikir lideri uzmanlardan SCIO’nun inceliklerini öğrenme fırsatları
  • Bilgi ve becerileri arttırmaya yönelik pratik uygulamalar
  • Dünyanın her yanından SCIO terapistleriyle iletişim
  • Vaka bazlı eğitim seansları
  • Kendi kendine öğrenmeye devam etmek için satışa sunulan manuel, kitap, eğitim DVD’lerine erişim

PROGRAMIN YAPISI

Kurs yılda 5 modülden oluşmaktadır.

Katılımcıların mezuniyet sertifikası alabilmesi için 5 modüle de katılması ve sınavlardan geçer not alması gerekmektedir.

Bizimle birlikte Türkiye’den grup halinde katılanlar için grup seyahat organizasyonu yapmaktayız. Toplu ulaşım, konaklama organizasyonu, eğitimler ve sınavlarda Türkçe çeviri sağlanmaktadır.

HEDEF KATILIMCILAR

Hedef katılımcı kitlesi, başta aile hekimleri, uzman hekimler, terapistler, eczacılar, hemşireler, psikologlar, sosyal hizmetler uzmanları olmak üzere tüm sağlıkçılar için uygundur. Kurs lisans diploması sahiplerinin katılımına açıktır.

AKREDİTASYON

“Victor Babeş” Tıp ve Ecza Üniversitesi, Temeşvar, Romanya – Genel Tıp, Anatomi Bölümü tarafından akreditedir.

SERTİFİKASYON

Eğitimlere katılan ve sınavları başarıyla tamamlayan katılımcılar “Victor Babeş” Tıp ve Ecza Üniversitesi, Temeşvar, Romanya – Genel Tıp, Anatomi Bölümü tarafından düzenlenmiş Mezuniyet Sertifikası almaya hak kazanırlar. Kurs Romanya Hekim Okulu tarafından CME (Continuing Medical Education) kredileri ile akreditedir. Mezuniyet Sertifikası SCIO cihazının uygulamasına dair uzmanlaşmış bilgi sağlayan ilk ve tek akademilk programdır.